RSS
czwartek, 21 września 2017

Słowo "ładny" jest niezwykle subiektywne, przecież dla każdego oznacza ono coś zupełnie innego. Niektóre z Was spoglądają na różowe dodatki z kolei drugie nie cierpią tego koloru. W poniższym zestawieniu przedstawimy Wam jednak zegarki, które gwarantujemy, że przypadną do gustu każdej z Was. 

watch1315744_1280

Pierwszą propozycją, na którą warto zwrócić uwagę to zegarki Cluse. Firma, jak sama o sobie pisze, tworzy zegarki, które są uosobieniem kobiecej zmysłowości. Marka stawia przede wszystkim na elegancję oraz minimalizm. Na naszą szczególną uwagę zasługują modele, które posiadają marmurową oraz kamienną tarczę. Z pewnością wyróżniają się one spośród modeli zegarków, które proponowane są na rynku i będą stanowiły niezwykle modny i oryginalny dodatek. 

Kolejna propozycja to zegarki marki DKNY. To opcja dla tych z Was, które lubią stawiać na mocniejsze dodatki. Marka w swojej ofercie posiada zarówno modele z klasyczną, okrągłą kopertą na skórzanym pasku jak i zegarki nieszablonowe jak, np. model z kwadratową tarczą. Sama zdecyduj jaki zegarek będzie dla Ciebie idealny. Wśród modeli marki DKNY znajdziesz wiele ciekawych i niebanalnych dodatków. 

Przy wyborze najładniejszego damskiego zegarka nie sposób nie zwrócić uwagi na zegarki marki Caravelle. Firma stawia przede wszystkim na modele na dużych, stalowych bransoletach. Niektóre z okrągłych tarcz ozdobione są kryształkami lub diamencikami co z pewnością dodaje im jeszcze uroku. Marka ta pojawiła się niedawno w Polsce, ale można kupić te zegarki np. na brylant.net/zegarki-caravelle

Istnieje wiele ładnych dodatków. Spośród nich jednak nie sposób nie wybrać tych najładniejszych. Do nich z pewnością należą zegarki marki Cluse czyli coś dla fanek minimalizmu oraz ponadczasowej elegancji, zegarki firmy DKNY, czyli propozycja dla tych z Was, które wolą nieco większe i bardziej wyraziste modele oraz zegarki marki Caravelle czyli propozycja dla niepoprawnych romantyczek, które uwielbiają błyszczeć. 

15:24, hanadorota
Link Dodaj komentarz »